Pradžia arrow Loctite ir Terason

Loctite ir Terason produktai

loctite.jpg

Loctite produktai

Penkiasdešimt sėkmės ir atsidavimo moksliniam tyrimui bei plėtrai metų LOCTITE padarė vienu lyderiaujančių pasaulinių prekės ženklų pasaulyje, siūlančių gaminius įžvalgiems ir įvairiems sprendimams, kurie yra visų geriausi. 

LOCTITE produktai yra būdingas rinkos diktuojamo požiūrio greitai atsiliepti į kliento reikmes pavyzdys. Kai jums reikia suklijuoti, fiksuoti srieginius sujungimus, užsandarinti arba naudoti tarpines, tobulą atsakymą rasite tarp Henkel Loctite gaminių. Jeigu jums reikia pramoninių tepalų ir apsaugos nuo užsikirtimo produktų, paviršiaus išankstinio paruošimo ir rūdžių prevencijos sprendimų, pluošto arba metalinių filtrų bei jiems reikiamų mišinių - arba tiesiog valymo produktų - tai Henkel Loctite jums pasiūlys tinkamas išeitis.

LOCTITE vykdoma naujos ir pagerintos technologijos programa - tokia, kaip nauji srieginių sujungimų fiksavimo, sandariklių ir apsaugos nuo užsikirtimo standartų gaminiai - yra akivaizdus įrodymas, kad mes įsiklausome ir atsiliepiame į kliento bei rinkos poreikius. Jie yra mūsų investicijų sėkmės dalis -sėkmės, kuri remiasi lyderiavimu, technologija ir naujovėmis.

Nemažiau svarbus yra mūsų prekybos tinklas Lietuvoje. Turime pakankamai žinių ir galimybių greitai ir veiksmingai pateikti jūsų darbui reikiamus produktus .

Henkel Loctite technologijos produktai, sukurti ir pagaminti laikantis aukščiausių standartų, daugiau kaip 80 pasaulio šalių užtikrina, kad klientai visada patenkina savo poreikius ir išlieka savo veiklos aukštumose.

Daugiau informacijos apie visus Henkel Loctite gaminius, ieškokite -> www.loctite.lt

Spauskite ant katalogo

Loctite_k