Pradžia arrow Plastikai statybai arrow Fasadų apdailos medžiagos arrow HPL laminatai MEG fasadų plokštės

HPL laminatai MEG fasadų plokštės

Antradienis, kovo 17, 2009

 

MEG fasado plokštėsfasadai.jpg

 

 

Mes atstovaujame Italijos gamintoją „Abet Laminati“ ir siūlome aukštos kokybės fasado apdailos HPL plokštes prekiniu pavadinimu MEG.

 

MEG plokštės – tai sluoksniuotas celiuliozės plastikas, susidedantis iš supresuotų celiuliozės pluošto sluoksnių, impregnuotų termoaktyviomis fenolio dervomis, ir dekoratyviniu paviršiumi. Plokštės yra didelio tankio, homogeninės, be oro tarpų, chemiškai neaktyvios, turinčios ypatingai atsparų paviršių mechaniniams pažeidimams.

 

MEG plokštės gali būti veikiama saulės ir kitų atmosferos reiškinių, tokių kaip lietus, kruša, vėjas, taip pat druskų. Šie reiškiniai neveikia nei dekoratyvinio plokštės paviršiaus, nei vidinių medžiagos sluoksnių. Išmetamos dujos ir rūgštūs lietūs nedaro MEG plokštėms jokio poveikio. Dekoratyvinis sluoksnis neatkimba.

Natūralūs temperatūros ir drėgmės pakitimai nedaro įtakos MEG plokščių savybėms. Medžiaga atlaiko aukštą temperatūrą ir išsaugo savo fizines bei technines charakteristikas. Ilgalaikiai dideli temperatūrų svyravimai ir drėgmė nuo sauso klimato iki 90% santykinės drėgmės nekeičia medžiagos išorinio vaizdo ir savybių.

MEG fasadų plokštės yra ypač atsparios ugniai. MEG plokštės pasižymi tuo, kad per gaisrą susidaro mažiau dūmų, plokštės nesuminkštėja, nelaša ir nesprogsta, neskilinėja gesinant ugnį vandeniu. Šios charakteristikos atitinka statybos normatyvų reikalavimus. MEG plokštės gavo pačius geriausius pakelinių medžiagų kokybės sertifikatus – tokius kaip plačiai žinomus Europoje B1 ir B2

MEG paviršiaus valymui nereikia kokių nors ypatingų metodų. Teršalai iš atmosferos (dulkės, suodžiai) nuo panelių nusivalo paprastomis, ne tranzityvinėmis, buitinėmis valymo priemonėmis. Stabili cheminė sudėtis ir uždara panelių MEG struktūra neleidžia prie paviršiaus tvirtai prikibti ar prasiskverbti į medžiagą purškiamiems dažams, emulsijai, rašalui, lūpų dažams ir pastelinėms dažams, kaip nutinka su kitomis medžiagomis, naudojamomis išorinei apdailai. Šios plokštės netgi atsparios GRAFITI dažams.

 

Pritaikymo sritys

MEG plokštės naudojamos statyboje – išorės apdailai, kaip ventiliuojamų fasadų, balkonų, terasų, apdailos medžiaga. HPL plokštės taip pat naudojamos privačių namų, administracinių pastatų bei ofisų, viešbučių, klubų, restoranų fasadų apdailai.

Galime patiekti fasadų apdailos plokštes 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 mm storio. Taip pat siūlome pasinaudoti trafaretinio ar skaitmeninio spausdinimo ant fasadinių HPL plokščių galimybe, suteikiančia pilną spalvų bei piešinių pasirinkimo laisvę.

Nupirktas plokštes galime supjaustyti pagal reikiamas formas, frezuoti (apdirbimas ir transportavimas į prekių kainas neįtrauktas).

< Ankstesnis

Apsaug_stog_1.jpg

Apklausa

Kokiai pramonės šakai priklauso Jūsų įmonė?

Rezultatai
  • Lietuva internete
  • Plastikai_5
  • Plastikai_3
  • Plastikai_4
  • Plastikai_2
  • Pramone_1
  • Plastikai_1
  • Gudru.lt

Dabar prisijungę

Tinklapyje lankosi 84 svečių online režimu

WWW

Google
Search internet using Google

Site

Google
Search this site using Google

Paveikslėliai

Google
Search for images using Google
Amazon

Amazon
Search for products in AmazonPowered by  MyPagerank.Net